Proč nakoupit u nás?

33 LET NA TRHU

Již 33 let jsme zodpovědný a spolehlivý dodavatel digestoří, ventilační techniky a řady dalších elektrospotřebičů do Vašich domácností. Za dobu naší existence jsme na českém trhu prodali již přes čtvrt milionu výrobků.

ZASTOUPENÍ ZNAČKY CATA A CATA EMPIRE PRO ČR A SR

Jsme přímé zastoupení a centrální servis značky CATA a CATA EMPIRE pro ČR a SR. Nákup u nás je jistota zboží z první ruky.

ČESKÁ FIRMA S TRADICÍ

Jsme česká firma sídlící v samém centru Broumova. Naše sídlo je situováno v bezprostřední blízkosti impozantního barokního komplexu broumovského kláštera. Do dnešní doby cenových srovnávačů a globálních prodejních portálů, která se nevyhnula ani vybavení kuchyní a koupelen, přinášíme profesionální, lidský přístup a jistotu Vašeho bezpečného a spokojeného nákupu. Naše práce nás baví.

NEJDELŠÍ ZÁRUKA NA TRHU

S námi nezískáte jen perfektní spotřebič, který splní všechny vaše požadavky, ale i skvělý zákaznický servis. Nejširší výběr modelů digestoří na trhu doplňuje spolehlivost a naše odborné know-how. K tomu všemu přidáváme k digestořím navíc nejdelší záruční dobu dostupnou v České republice. Po registraci digestoře se můžete těšit na 66 měsíců bez starostí!

SERVIS U ZÁKAZNÍKA

Zapomeňte na zdlouhavý a komplikovaný reklamační proces při reklamaci nebo poruše digestoře. V případě poruchy zajistíme servis přímo u vás doma, bez zbytečné složité demontáže a posílání digestoře zpět prodejci. A pro ty, kteří by potřebovali pomoc i po uplynutí záruční lhůty, nabízíme pozáruční servis za rozumné ceny.

POMOC S VÝBĚREM

Nevíte si rady s výběrem? Nebo máte již vybráno a chcete si být jistí, že jste vybrali správně? Zajímají Vás nějaké technické detaily? Na to vše tu pro Vás máme telefonickou linku, kde na Váš dotaz čekají odborníci z naší společnosti. Volejte +420 702 11 22 44